S.O.S w obliczu pandemii

Szanowni Państwo! Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu zdrowia psychicznego w pandemii Covid-19. Artykuły zostały dla Państwa przygotowane tak, by odpowiedzieć na najczęstsze pytania, wątpliwości i troski, które pojawiają się podczas walki z Covid-19. Aby sprostać oczekiwaniom odbiorców, artykuły zostały podzielone na trzy kategorie tematyczne:

Ja dla siebie

Co mogę zrobić dla siebie, by lepiej funkcjonować w trudnym czasie pandemii i jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne?

Ja dla rodziny

Co mogę zrobić dla mojej rodziny i dzieci, by wesprzeć ich w stawianiu czoła wyzwaniom związanym z pandemią i zmianami w codziennym funkcjonowaniu?

Ja dla innych

Co mogę zrobić dla mojej lokalnej społeczności, jak odnaleźć się w pracy, jak zmotywować studentów i pracowników podczas pracy i edukacji zdalnej?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami.

Lorem ipsum dolor sit amet