Strefa Diagnozy

Kiedy odczuwasz silne napięcie, stres lub zniechęcenie, trudno Ci się skupić na nauce i pracy, często nie wiesz, co dalej robić i jak sobie pomóc. Rozwiąż krótki kwestionariusz online i dowiedz się jaki masz poziom stresu i z jakimi trudnościami się mierzysz. Będzie Ci łatwiej podjąć decyzję, CZY i JAKIEJ pomocy aktualnie potrzebujesz.

W teście może paść pytanie, czy pojawiły się u Ciebie w ostatnim czasie myśli mówiące, że dalsze życie nie ma sensu. Pamiętaj, narzędzie jest anonimowe i w pełni zautomatyzowane, a Twoje odpowiedzi nie są sprawdzane ani monitorowane. Jeśli zmagasz się z podobnymi myślami, kliknij przycisk Potrzebna pilna pomoc i zadzwoń.

Po zakończeniu testu otrzymasz natychmiastowy raport z Twoimi wynikami. Znajdziesz w nim opis szacunkowego nasilenia problemów, które mogą mieć negatywny wpływ na Twoje samopoczucie. Informacje te mogą ułatwić Ci podjęcie decyzji dotyczącej najlepszych sposobów radzenia sobie z trudnościami lub szukania fachowej pomocy.

Zrób test i sprawdź jakie masz samopoczucie

Zrób test i sprawdź jakie masz samopoczucie

Wypełnij anonimowy kwestionariusz online.

Test składa się z 66 pytań. Pierwsza część obejmuje z 15 pytań i dotyczy oceny Twojego aktualnego stanu i poziomu odczuwanego stresu. Po tej części otrzymasz krótką informację zwrotną i będziesz mieć możliwość przejścia do kolejnych pytań. Pozostałe pytania dotyczą odczuwanych emocji, obaw, zachowań i przekonań.

Całość zajmie Ci ok 10-15 minut.

Zobacz jeszcze…

Stres jest nieodłączną częścią naszego życia, jednak gdy trwa zbyt długo, może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych.

Jeśli czujesz, że Twoja sytuacja się wyraźnie pogarsza, przejdź do strefy pomocy, gdzie znajdziesz potrzebne informacje o możliwościach uzyskania fachowego wsparcia.

Kryzys psychologiczny można traktować nie tylko jako zagrożenie, ale także okazję do rozwoju i wzrostu osobistego, nabycia nowych umiejętności radzenia sobie z trudnościami, a także na zmianę starych, szkodliwych przekonań.

Jeśli czujesz, że warto poszukać inspiracji w tym obszarze przejdź do strefy wiedzy.

Strefa wiedzy

Strefa Wiedzy

W strefie wiedzy znajdziesz sprawdzone merytoryczne materiały ułatwiające wprowadzenie samodzielnych zmian. Możesz tu przeczytać artykuł, posłuchać wykładu lub rozmowy z ekspertem albo zobaczyć krótki materiał video.

Strefa pomocy

Strefa Pomocy

Strefa pomocy to miejsce, gdzie znajdziesz dane kontaktowe oraz informacje na temat różnych dostępnych form pomocy.
Jeśli coraz częściej towarzyszy Ci niepokój i nie wiesz, co zrobić skorzystaj z podanych dalej danych kontaktowych dostępnych placówek.